O nas 

"Kiedy dziecko śmieje się, śmieje się cały świat"

J.Korczak.

Zabawa w Acapulco jest znakomitym sposobem na wesołe

i całkowicie bezpieczne spędzenie wolnego czasu.
Serdecznie zapraszamy dzieci ( do 12lat) do spędzania radosnych chwil

w nowopowstałej sali zabaw oraz rodziców na pyszną kawkę i herbatkę.
Na wygodnych kanapach mogą oni obserwować bawiące się dzieci i korzystać z bezplatnego dostępu do internetu lub udać się na zakupy.


Nasze pierwsze sale zabaw dla dzieci powstały w Gorzowie w 2000 roku  i do chwili obecnej cieszą się dużym powodzeniem. Sale, w których panuje wspaniała atmosfera przypominają bajkowy świat, w których spełniają się dziecięce marzenia. Dwupoziomowe , przestrzenne struktury obszaru zabawy może przyprawić o zawrót głowy. Są to miejsca stworzone z myślą przede wszystkim o dzieciach ale również w trosce o ich opiekunów. Projektując nasze sale zabaw zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby dzieci czuły się u nas jak w bajce. Wystrój lokali sprawia, ze są one miejscami wyjątkowymi dla dzieci. Dzieci czują się u nas swobodnie, wyzwalają swoje emocje i energię, które mogą natychmiast spożytkować podczas szaleństw w "Małpim Gaju". W salach zabaw nie tylko przedszkolaki i dzieci wczesno-szkolne spędzają cudowne chwile. Dla najmłodszych przygotowaliśmy bujaczki, chodziki, domki, mini basenik z piłeczkami odpowiedni już dla kilkumiesięcznych szkrabów. Z myślą o najstarszych - rodzicach i opiekunach lokale zostały wyposażone w bezprzewodowe łącze WIFI, w kawiarenkę pełną słodyczy oraz w profesjonalny, kolbowy ekspres do kawy,nasz personel został przeszkolony w kierunku parzenia pysznej włoskiej kawy,specjalnie dla naszych przyszłych Klientów.  W lokalach znajdują się ważne ulotki oraz czasopisma dla opiekunów. Wyposażenie naszych sal zabaw posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i PPOŻ. Lokale są klimatyzowane i posiadają monitoring (dzieci podczas zabawy oraz pobytu w pokoikach urodzinowych są obserwowane przez personel).

Nasze cele to wspaniała zabawa i bezpieczeństwo dzieci.


Sala zabaw dla dzieci Acapulco to nasza propozycja spędzenia wolnego czasu dla dzieci i ich opiekunów w tropikalnym klimacie: słońce, plaża, tropikalne soki, desery oraz naszyjniki z kwiatów i taniec hula to najpowszechniejsze skojarzenia związane z Hawajami. Chociaż nie każdy z nas może wybrać się na te rajskie wyspy, to wizyta w sali zabaw Acapulco, moze wiernie odzwierciedlić klimat odległych lądów. W każdym momencie, gdy chcemy w nieco mniej standardowy sposób pobawić się z rodziną czy przyjaciółmi proponujemy wizytę do naszej sali zabaw. To doskonałe miejsce, gdzie nawet w środku zimy można poimprezować w gorącej atmosferze przy dźwiękach wesołej muzyki. Wystrój sali utrzymany jest w stylu hawajskim, grafika na ścianach, personel w stroju hawajskim, efektowny barek z olbrzymimi palmami oraz duże akwarium sprawiają, że nasi Klienci czują się w Acapulco jak turyści w gorących tropikach.

Nasi partnerzy: